No

​2002. gada decembrī Centrāleiropas, Austrumeiropas, Kipras, Maltas un Turcijas augstāko revīzijas iestāžu (ARI), kā arī Eiropas Revīzijas palātas priekšsēdētāji vienojās, ka vajadzētu izpētīt, vai iespējams izstrādāt visaptverošas un sīkas vadlīnijas par revīzijas kvalitāti, ko apspriestu ieinteresētās personas, tostarp Kontaktkomiteja. Ekspertu grupai lūdza izstrādāt tādas vadlīnijas. Šajā darbā iesaistījās ieinteresētās ARI un SIGMA.

Ekspertu grupa pabeidza vadlīnijas 2004. gadā un prezentēja tās Centrāleiropas, Austrumeiropas, Kipras, Maltas un Turcijas ARI, kā arī Eiropas Revīzijas palātas priekšsēdētājiem un Kontaktkomitejai.

Turklāt ekspertu grupa izveidoja Revīzijas kvalitātes elektronisko datubāzi, kas ir pieejama augstāko revīzijas iestāžu intranetā (CIRCA), un ekspertu grupas iepriekšējie locekļi to atjaunina vismaz reizi pusgadā. Ekspertu grupa beidza darbību 2007. gadā.

Papildu informācija:

Brian Vella kungs, Maltas augstākā revīzijas iestāde

(brian.vella@gov.mt)

Jacek Mazur kungs, Polijas augstākā revīzijas iestāde

(jacek.mazur@nik.gov.pl)

Saistītie ziņojumi:

  • Guidelines on Audit Quality

    The purpose of these Guidelines on Audit Quality is to assist Supreme Audit Institutions in ensuring the high quality of their work and the resulting products. The Guidelines contain four sections: 1. Background, key definitions, types of SAIs and audits to which the guidelines apply; 2. Quality control as the “hot review” of the audit process; 3. The characteristics of post-audit quality assurance; 4. Institutional measures to enhance quality, especially management of human resources, institutional risks and external relations. The annexes provide other information considered as potentially useful.
    Sakļaut/izvērst pilnībā tikai redzīgiem lietotājiem (teksts jau ir pieejams ekrāna lasītāju programmatūrai)